
Кольца поршневые Goetze 08-113500-00 FORD 89.9 (2.5/2/3) TRANSIT 2.4TDI
1 620 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-113500-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| Номер компонента | 2.5mm 007 CK P KV1 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 89,9 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Застосовність
- FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _), TRANSIT Фургон (FA_ _), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _)
- LTI TX
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-113500-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴


