
Кольца поршневые Goetze 08-110100-00 ALFA/VM/OPEL/CHRYSLER 92.0 (2.5/2/4)
1 566 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-110100-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.5mm 008 CR P KV1 |
| Номер компонента | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 92 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- ALFA ROMEO 33 (905_), 33 Sportwagon (905_), 33 (907_), 75 (162_), 90 (162_), 155 (167_), 164 (164_), ALFETTA (116_)
- CHRYSLER VOYAGER II (ES)
- FORD SCORPIO I (GAE, GGE), SCORPIO I Ліфтбек (GGE), SCORPIO I Turnier (GGE), SCORPIO II (GFR, GGR), SCORPIO II Turnier (GNR, GGR)
- LAND ROVER RANGE ROVER I
- OPEL FRONTERA A Sport (U92)
- ROVER 800 Хетчбек (XS), 800 (XS), 800 Купе, 2000-3500 Хетчбек (SD1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-110100-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Rover, Land Rover, Alfa Romeo, Opel, Ford, Chrysler |
| Совместимость с моделью | Alfetta, 33, 2000-3500, Frontera, Range Rover, 164, Scorpio, Voyager, 155 |
Информация для заказа
- Цена: 1 566 ₴


