
Кольца поршневые Goetze 08-109511-00 VAG 77.5 (1.75/2/3) 1.6TD
682 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-109511-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| на вибір | |
| Надлишковий розмір | 1 мм |
| Номер компонента | 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 77,5 мм |
Застосовність
- AUDI 80 B2 Ліфтбек (811, 813, 814, 819, 853), 80 B3 Ліфтбек (893, 894, 8A2), 100 C2 Ліфтбек (431, 433, 434), 100 C2 Avant (435, 436), 100 C3 Ліфтбек (443, 444), 100 C3 Avant (445, 446)
- VOLVO 240 (P242, P244), 240 Kombi (P245), 740 (744), 740 Kombi (745), 760 Kombi (704, 765), 940 (944), 940 Kombi (945)
- VW CADDY I (14), GOLF I (17), GOLF II (19E, 1G1), JETTA I (16), JETTA II (19E, 1G2, 165), PASSAT B2 (32B), PASSAT B2 Variant (33B), SANTANA (32B), LT 28-35 I Автобус (281-363), LT 28-35 I Фургон (281-363), LT 28-35 I Платформа/шасі (281-363), LT 40-55 I Фургон (291-512), LT 40-55 I Платформа/шасі (293-909), TRANSPORTER T3 Автобус (25_), TRANSPORTER T3 Фургон (24_, 25_), TRANSPORTER T3 Платформа/шасі (24_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-109511-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | 80, Caddy, 100, 240, Jetta, Transporter, Passat, Golf, 740, 940 |
Информация для заказа
- Цена: 682 ₴


