
Кольца поршневые Goetze 08-104207-00 RENAULT 80.0 (1.5/1.5/2.5) 1.6 95-
716 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-104207-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,5 мм |
| Номер компонента | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Номер компонента | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.5mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 80 мм |
Застосовність
- DACIA DOKKER Мінівен (KE_), DOKKER Express Фургон/мінівен, DUSTER (HS_), DUSTER Фургон/джип, LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), LOGAN II, LODGY (JS_), SANDERO
- LADA LARGUS Фургон (FS0_, FSA_), LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_), LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_)
- NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11), KUBISTAR Фургон (X76)
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_), CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Grandtour (KR0/1_), DUSTER (HS_), FLUENCE (L3_), KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_), KANGOO Express (FW0/1_), KANGOO BE BOP (KW0/1_), LAGUNA I (B56_, 556_), LAGUNA I Grandtour (K56_), LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), LAGUNA III (BT0/1), LAGUNA III Grandtour (KT0/1), LODGY (JS_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), LOGAN II Універсал (K8_), MEGANE I (BA0/1_), Megane I Kombi van (KA_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Grandtour (KA0/1_), MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGANE I Cabriolet (EA0/1_), MEGANE Scenic (JA0/1_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_), MEGANE II Універсал (KM0/1_), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_), MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), SANDERO/STEPWAY II (B8_), SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_), SCENIC II (JM0/1_), GRAND SCENIC II (JM0/1_), SCENIC III (JZ0/1_), GRAND SCENIC III (JZ0/1_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-104207-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Dacia, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Logan/Stepway, Bluebird, Laguna, Duster, Sandero, Largus, Scenic, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane, Kubistar, Fluence |
Информация для заказа
- Цена: 716 ₴


