Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.2mm 001 NT ST |
| Номер компонента | 1.5mm 005 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.5mm 236 P GOE13 |
| Отвір цил. | 76,5 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- SEAT AROSA (6H1), CORDOBA (6K1, 6K2), CORDOBA Vario (6K5), CORDOBA (6L2), IBIZA II (6K1), IBIZA III (6L1), INCA (6K9)
- SKODA FABIA I (6Y2), FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), FABIA I Praktik (6Y5), FELICIA I (6U1), FELICIA I Універсал (6U5), FELICIA I Пікап (6UF, 6U7), FELICIA II (6U1), FELICIA II Універсал (6U5), OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5)
- VW CADDY II Мінівен (9K9B), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A), CADDY II Пікап (9U7), GOLF III (1H1), GOLF III Van (1H1), GOLF Van III Variant (1H5), GOLF III Variant (1H5), POLO III (6N1), POLO III CLASSIC (6V2), POLO Variant (6V5), POLO (6N2), POLO (9N_, 9A_), POLO Van Фургон/універсал (6V5), VENTO (1H2)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-103100-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Совместимость с моделью | Caddy, Cordoba, Polo, Jetta, Fabia, Octavia, Felicia, Golf, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 826 ₴



