
Кольца поршневые Goetze 08-101500-00 RENAULT 80.0 (2.5/2/3) 1.9TDI F9Q
991 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-101500-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 005IFU P IKA |
| Номер компонента | 2.5mm 001IF MO P KV1 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 80 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- RENAULT 7701470248
Застосовність
- NISSAN INTERSTAR Автобус (X70), INTERSTAR Фургон (X70), PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_), LAGUNA I (B56_, 556_), LAGUNA I Grandtour (K56_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Grandtour (KA0/1_), MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGANE Scenic (JA0/1_), MEGANE Scenic VAN (JA0/1_), SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_), SCENIC I VAN (FA0_, JA0/1_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-101500-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Interstar, Laguna, Primastar, Scenic, Clio, Megane |
Информация для заказа
- Цена: 991 ₴


