
Домкрат пневматичний 2,8т, 140-365 мм, 2 подушки, ручка 870 мм, пульт, клапан Airkraft
6 651 ₴
- Готово до відправки
- Код: JP-2PRO
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У продажу є пневматичні домкрати Airkraft (Італія), ціни уточнюйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Італія |
| Вантажопідйомність | 2800 кг |
| Висота підйому | 365 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 651 ₴


